Pôvodné MQ15050HSL2 15 CM 220V 36/34w motor 3 mesiacov záruka

  • Recenzie
  • Skladom
€22.63

Štítky: synchrónny motor pre ventilátor, 5v bluetooth mp3, 220 v ventilátora motora, modul mp3 wav, bluetooth, mp3 doska, disk mp3, 220v ac motor, 220v motora ventilátora, AC Motor, dúchadlo, ventilátor motora.

pôvodné MQ15050HSL2 15 CM 220V 36/34w motor 3 mesiacov záruka

Nebojte sa abt balenie,budeme pack s množstvom peny, Za akékoľvek škody spôsobené vyššou mocou dôvodov počas prepravy alebo dodania, kupujúci sa kontaktu s nami pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu.Negatívna spätná väzba odísť bez komunikácie budú hlásené na ebay.

prosím, uvedomte si, thatWe NIE je lode tovaru na sviatky alebo štátnych sviatkov.

Prosím potrebné pripomenúť, že je potrebné skontrolovať s vaším vlastné počasí je dovozné clo, alebo nie.Pre väčšinu Európskych krajín, je takáto povinnosť uložená.Ak kupujúci chce ušetriť náklady, prosím, dajte nám vedieť a my sa deklarujú nižšiu hodnotu vo faktúre.nechceme znášať dane poplatok vo vašej krajine.

Prosím, nechajte nám kontakt, napríklad telefónne číslo, číslo mobilného telefónu a mailovú adresu pre doručenie.

Niektoré okresy nemôže byť dosiahnutá dodacej služby v okamihu, prosím vylúčiť krajín, pred nákupom.

Špecializujeme sa na predaj priemyselný axiálny prietok ventilátora ,konvertor fanúšikov ,chladenie, ventilátory,servo motor,všetky druhy lítium battiers,limitný spínač ,servo motor encoder ,všetky priemyselné príslušenstvo ponúkame na predaj neho .

Stropné svietidlá ,reflektory, a Prúžok Svetla, všetky druhy led žiarovky u potrebujete,my môžeme dodať,máme dlhodobú spoluprácu továreň na výrobu týchto.

naše výrobky sú veľmi kvalitné s 3 mesiace záruka,môžete si byť istí, objednávanie to.Môžete sa vrátiť tovar, ak je vzhľadom na problém kvality našich tovar v záručnej doby,

Ak chcete kontaktujte ma e-mailom ,pls, neváhajte nás kontaktovať,sme ochotní poskytnúť nám e-mail.

Paypal je naše predchádzajúce platobné podmienky.

Všetky tovar bude dodávaný v 2-3 dni ako servo motor,servo jednotky ,batérie.

Ak kuriér sa opýta, u platiť poplatok,ktorý musí byť daňový poplatok,nie extra expedičný poplatok.tak pls nechcem reklamácie nás immeditatly,že je prijaté colnými na vašej strane.Môžeme dať u tipov,ktoré pls vyžadujú nás nižšia hodnota na faktúre, aby sa zabránilo vašej krajine'high dane poplatok vopred.

sme schopní dodať tovar pre našich zákazníkov po celom svete prostredníctvom dhl,dhl je naše predchádzajúce možnosti.ak loď brazília ,potrebujeme vašu cnpj alebo cep, nebojte sa o vašej polohe.Tiež nám môžete zaslať do svojho účtu ,


  • Druh: Ventilátor Časti
  • Číslo Modelu: MQ15050HSL2