Opakovane Kuchyňa Lietať Chybu Hmyzu Pest Čistý Catcher Klietky Pasce Vrah Zavesenie Tašky

  • Recenzie
  • Skladom
€1.68

Štítky: kontrolu škodcov, odraziť, šťuka pasce, fly net pasce, feeder pasce, odraziť ultrazvukové, box chybu, hmyzu viewer, háčik pasce, chytiť lietať.

Popis : Funkcia:

Ľahko demontovať, pohodlnejšie.

Bezpečnosť a ochranu životného prostredia, vysoko lietať efektívnosti.

Špecifikácia:

Farba: Zelená

Materiál: Železo drôt + plast

Klietka priemer: 23 cm/9.05", vysoká: 30 cm/11.81"

Hrniec veľkosť: 16*16*5 cm/6.29*6.29*1.96"

Rozloženie postup: 1. V jarnej a jesennej sezóny, to visí na slnečné miesto, a to visí na slnku, kde to nie môže byť vystavený na slnku v letnom období.(chráňte pred svetlom)

2. Pretože mušky majú radi páchnuce objektov, to je navrhol, že návnady by mali byť vybrané pre potraviny,, ako sú ryby čriev, hnilé ovocie, atď., ako ďaleko, ako 20 cm od zeme.

3. Tento produkt je široko používaný na verejných miestach, ako sú parky, rodiny, rastlinné farmy (farmárskom trhu), jedálne, reštaurácie, bitúnky, farmy, zelene pásy, potravinárskych závodov, wc, odpadkové izby (polia) a na iných verejných miestach a vonkajšie prostredie.

4. Tento produkt je vysoko efektívne, šetrné k životnému prostrediu, bezpečný a nové fly rybárske prístroje, ktoré sa prísne podľa desiatky procesov.Je to jednoduché ovládanie, ľahko pochopiteľné a vysokej chytiť lietať sadzby. 5. Jej princípom je použiť potravín návnadu, aby nalákali letí do klietky a zadajte klietke bez potravy zomrie prirodzene.

Teplé Tipy:

Klietky sú zviesť v, návnady je kľúč, s kuracím mäsom a kačica viscera, ryby viscera, hnilé ovocie, hnedý cukor + ryža, cestoviny, smotana popsicle, kukurica palicu a tak ďalej.

Poznámka:

Prosím, dovoľte 1-3 mm sa líši vzhľadom na ručné meranie.

Vzhľadom k rôznym displej a inom svetle, obrázok sa nemusí zobraziť v skutočnej farby položky.Vďaka za vaše porozumenie.


  • Pešti Typ: Mory