Super Jasné Biele LED Denných prevádzkových DRL Svetlo Na Ford Focus-2018 Náhradný Predný Nárazník Hmlové Svietidlo Montáž Model 1pa

  • Recenzie
  • Skladom
€96.90 €92.05

Štítky: veľké sanglassis oakley, spálňa módne svetlo, veľké, malé rozmery squshi, veľká saténová uzol šitie, veľký skúter electrico, veľká obrazovka, dvd prehrávač, prípade powerbank huawei, veľký výpredaj fishing cievky, asus k42j adaptér hdd.

Názov produktu: Auto, Denné Beží na Čítanie.Vhodné modely: Pre Ford Focus 2015-2018 Low-nakonfigurovaný.Miesto inštalácie: prednej časti karosérie.Režim: single-farebné(Model A), dual color(Model B), tri-color(Model C).Pracovné Napätie: DC12V.Materiál: LED / ABS.Balík obsahuje: 1 sada LED Svetlá pre Denné svietenie (pre predné L/R).

Prečo nainštalovať svetlá pre denné svietenie?

① Vyzdobiť vaše auto, aby vaše auto výraznejšie. ② Použitie svetlá pre denné svietenie skutočne hral pozitívne a účinné úlohu v zlepšovaní bezpečnosti cestnej premávky a zníženie dopravných nehôd.Po svetlá pre denné svietenie sú inštalované vo vozidlách, ako sú osobné automobily, nákladné automobily a autobusy, ich viditeľnosť bola výrazne zlepšila, čím sa zvyšuje bezpečnosť jazdy.

Dôvodov, prečo si vybrať Cobear denných prevádzkových lampy:

1. Úspora energie Nízka spotreba energie, viac na úsporu energie a ochranu autobatérie pred poškodením. 2. vysoký jas To umožňuje, aby sa vaše vozidlo považovaná za oveľa ďalej vzdialenosti.Zlepšenie jazdných uznanie a pridať zárukou bezpečnej jazdy. 3. shakeproof a v nevýbušnom Vysoko presné formy sú tvorené súčasne, bezpečné a shakeproof, a bezpečných materiálov. 4. dlhá životnosť Dobrú stabilitu, nízku kalorickú hodnotu a dlhšiu životnosť. 5. Žiadne svetelné znečistenie Použitie bez znečistenia, žiadny hluk, žiadne elektronické rušenie. 6. vysoká priľnavosť Podľa pôvodného dizajnu áut, 1:1 forma otvorenie je lepšie, aby sa zmestili pôvodného auta. 7. trend dizajn Viesť trend DRL, chladné a jasné svetlá, zlepšiť auto triedy.Inštalácia: Prosím pozrite si návod na inštaláciu.Varovanie: Odpojte napájanie pred inštaláciou.


  • Model Auta: Zameranie
  • Názov Značky: MyHung
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Napätie: 12V
  • Auto značky: pre FORD